Hipster 21 uit Lier, Antwerpen
helaba ik zoek een lieve leuke man. ik ben altijd al iemand geweest die op het volwassen type valt. niet op de jongens van mijn leeftijd. Mijn vader heeft dat nooit goedgekeurd maar ik snap het wel hij wil zijn meisje beschermen. en dat terwijl ik
Single oma (21) wil daten
ClitjeKutje 26 uit Hulst, Zuid-holland
Ik ben best wel verlegen en daarom durf ik nooit op een jongen af te stappen. Ik ben dan bang dat ie gelijk denkt dat ik wat van hem wil ofzo. En dat wil ik dan ook wel hoor maar ik wil ook weer niet zo overkomen snap je. Dus nou ja ik denk dat hier iedereen
Lekkere oma (26) wil jongen
Kaylee90 29 uit Valkenburg aan de Geul, Limburg
Fijn om me hier aan te melden, ik ben wel niet van plan om heel lang een profiel te hebben. Ik kijk eens rond en ben benieuwd wie ik leer kennen. Een babbetje voor de fun en wie weet wat ervan komt.
Eenzame oma (29) wil een man
Mixybabe 23 uit Vaals, Noord-holland
dag lieve mannen, ik ben een verlegen meisje dat een tijgerte wordt in bed. ik moet nog veel leren en ben daarom opzoek naar een kalme man die met geduld mij dingen wil leren en samen stapjes verder wilt zetten.
Lekkere oma (23) wil dating